Kitap Okumayı Seviyoruz
Çalışma Saatleri 07:00-19:00
Bugün Arayın ! 0532 430 2882

Aktiviteler

Eğitim müzik ile başlamalıdır. Ritm ögesi insana: Düzen ve ölçülük, Ezgi ögesi insana: Yiğitlik, sevgi ve dostluk duyguları verir." Müzik ruhun gıdasıdır." Çocuklarında ihtiyacı olan bu gıdayı okulumuzda almalarını sağlıyoruz.

Okulumuzda çocukların başka bir sanat yönlerini ortaya çıkarmak için, orf, davul, trampet, ritim çalışmaları ve müzik dinletileri yaptırıyoruz. 

  •  Tecrübeli Öğretmenler
  •  Sev...

Koşulsuz sevgi ile vicdanlı, merhametli, özveriyle aile sıcaklığını çocuğunuza hissettiren eğitim kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Alanında tecrübeli Öğretmenlerimiz, güncel müfredat ve yenilenen ekipmanlarımız ile eğitim veriyoruz. Okulumuzda oyun oynarken öğrenen çocuklar yetişmesini sağlıyoruz. 

  •  Kali...

Geleceğin sanatçılarının yetişmesine yardımcı oluyoruz.

Çocuklara sanatçı ruhunu aşılamak, bu becerilerini ortaya çıkarmak için düzenli olarak resim ve boyama çalışmaları yaptırıyoruz.

  •  Kaliteli Öğretmenler
  •  Sevgi & İlgi
  •  Lezz...

Okulumuz 25 m2 Spor sınıfına sahiptir. Yerler 3 cm kalınlığında mat ile kaplıdır.

Spor sınıfımızda öğrenciler haftada iki gün Drama ve Jimnastik dersleri görürler. Ayrıca bahçeye çıkamayacak hava koşularında sınıfımızda oyunlar oynatılarak eğlenmeleri sağlanır.

...

Okulumuz 210 m2 çim halı oyun bahçesine sahiptir. İçerisinde çeşitli oyuncaklar mevcuttur.

Çocuklarınız gün içerisinde düzenli olarak oyun bahçesine çıkarılarak, enerjilerini atmaları sağlanır. Eğlenceli ve eğitici oyunlar oynatılır. Güneş den doğal "D" vitamini almaları

-